Пребарување

Потребна ви е помош? +389 (02)2401 106
Потребна ви е помош? +389 (02)2401 106

На залиха

TASKI Sani Cid Conc, 1,5L

Концентрирано средство за чистење тоалети на база лимунска киселина за сите површини отпорни на киселини, во услови на тврда вода. Чисти и спречува таложење на каменец. Содржи коризивен инхиботор и може да се користи за употреба и за тоалети каде има хромирани и иноксирани елементи. Остава пријатен мирис.

Спореди

 

 

Back to Top
Product has been added to your cart