Пребарување

Потребна ви е помош? +389 (02)2401 106
Потребна ви е помош? +389 (02)2401 106

На залиха

Cif PRO All Purpose Cleaner Lemon Fresh, 5L

Cif Professional All Purpose Cleaner Lemon Fresh е сè-во-едно повеќекратно средство за секојдневно чистење на површини. Ги чисти неполираните подови, ѕидови, боја, керамика, ламинати, пластика и сите други тврди површини кои се перат. Моќното решение е цврсто за маснотии и нечистотија и зад себе остава пријатен, свеж мирис на лимон. Содржи професионална формулација, дел од палетата Pro Formula.
Ова пакување содржи шише од 5л.

Спореди

 

 

Back to Top
Product has been added to your cart