Пребарување

Потребна ви е помош? +389 (02)2401 106
Потребна ви е помош? +389 (02)2401 106

На залиха

Cif PRO Window & Multi Surface Cleaner, 5L

Cif Professional Window & Multi Surface Cleaner е детергент кој брзо ги отстранува нечистотијата и маснотиите за да остави зад себе сјај без ленти за неколку секунди. Наменет за употреба на стакло, прозорци и внатрешни површини вклучувајќи огледала, маси и други тврди површини. Содржи професионална формулација, дел од палетата Pro Formula.
Ова пакување содржи шише од 5л.

Спореди

 

 

Back to Top
Product has been added to your cart