Пребарување

Потребна ви е помош? +389 (02)2401 106
Потребна ви е помош? +389 (02)2401 106

На залиха

Cif PRO Oxy-Gel Ocean, 5L

Cif Professional Oxy-Gel Ocean е мултифукнционален концентриран детергент, лесен за разредување и тежок чистач без плакнење. Содржи микро меурчиња со кислород кои помагаат во отстранувањето на нечистотијата од површините. Лесно ги отстранува маснотиите и тврдоглавата нечистотија оставајќи брилијантен сјај и смирувачки мирис. Соодветен за употреба на ламинати, керамика, линолеум, винил и лакирани дрва што се перат. Со активен кислород, без дамки од белило, со свеж мирис.
Ова пакување содржи шише 5л.

Спореди

 

 

Back to Top
Product has been added to your cart