Пребарување

Потребна ви е помош? +389 (02)2401 106
Потребна ви е помош? +389 (02)2401 106

На залиха

Cif PRO Stainless Steel Polish, 750ml

Cif Professional Stainless Steel Polish е совршен комбиниран производ за сите површини за кујна, бар и шанк. Овој чистач за нерѓосувачки челик е целосно без мирис и затоа идеално е погоден за области за преработка на храна. Ги отстранува нечистотиите, маснотиите и отпечатоците од прсти за неколку секунди. Професионален рецепт, дел од програмата Pro Formula.
Ова пакување содржи шише од 750 мл.

Спореди

 

 

Back to Top
Product has been added to your cart