Пребарување

Потребна ви е помош? +389 (02)2401 106
Потребна ви е помош? +389 (02)2401 106

На залиха

Suma StatPlus D1, 1,5L

Анти-бактериски супер концентриран сјај/детергент за миење садови, кујнски прибор, чаши и др. Лесно отстранува храна, мрснотии и останати закоравени нечистотии. Се дозира од Devermite систем,

Спореди

 

 

Back to Top
Product has been added to your cart