Пребарување

Потребна ви е помош? +389 (02)2401 106
Потребна ви е помош? +389 (02)2401 106

На залиха

TASKI Sprint Glass Conc, 1,5L

Неутрално средство специјализирано за чистење стакло и стаклени површини за редовно чистење на сите водоотпорни површини со пребришување. Апликација од прскалка или со моп. pH нетрално, свеж мирис. Брзо дејство и брзо се суши.

Спореди

 

 

Back to Top
Product has been added to your cart