Пребарување

Потребна ви е помош? +389 (02)2401 106
Потребна ви е помош? +389 (02)2401 106

На залиха

TASKI swingo 350 B/E

Taski swingo 350 B/E Исклучително компактна машина за чистење на мали затворени простории со работна ширина од 38 cm, големина на резервоарот за чиста вода од 10L и нечиста вода од исто така 10L. Автономијата на батерискиот модел е 45 минути, додека должината на кабелот кај моделот напојуван со електричен кабел е 25 метри.

Спореди

 

 

Back to Top
Product has been added to your cart