Пребарување

Потребна ви е помош? +389 (02)2401 106
Потребна ви е помош? +389 (02)2401 106

На залиха

TASKI vacumat 44T

Правосмукалка за влажно и суво чистење напојувана со електричен кабел со предно всмукување и куќиште од не’рѓосувачки челик. Капацитет на контејнерот за влажно чистење 12 L. Вакуум волумен на воздух (максимум) 2х22 kPa/ 2х50 l/s. Номинална моќност2х 950 W. Тежина 23 kg.

Спореди

 

 

Back to Top
Product has been added to your cart