Пребарување

Потребна ви е помош? +389 (02)2401 106
Потребна ви е помош? +389 (02)2401 106

На залиха

Cif PRO Multi Surface, 400ml

Cif Professional Multi Surface е антистатички спреј за чистење на мебел и електрични уреди. Содржи ефикасна мешавина од сурфактанти за максимален ефект на чистење. Има антистатички ефект и го намалува повторното таложење на прашина. Направено според технологијата за неутрализирање на мирисот. Со професионална формулација, дел од палетата на Pro Formula.
Ова пакување содржи шише од 400 мл.

Спореди

 

 

Back to Top
Product has been added to your cart