Пребарување

Потребна ви е помош? +389 (02)2401 106
Потребна ви е помош? +389 (02)2401 106

На залиха

TASKI Tapi Shampoo, 5L

Концентриран шампон за теписи за чистење на средно ниво на длабочина за сите видови на теписи и мебел штоф. Ја содржи новата “ONT” технологија за ефикасна неутрализација на непријатните миризби во воздухот и долготраен свеж мирис. ph неутрално. Сертифициран од Woolsafe Институтот. Соодветен за употреба со било која метода за шампонирање теписи со перформанси на лесно усисување и отстранување на остатоците после чистењето. Ефикасно ги елиминира алергените од куќната прашина за што е лабораториски тестиран.

Спореди

 

 

Back to Top
Product has been added to your cart