Пребарување

Потребна ви е помош? +389 (02)2401 106
Потребна ви е помош? +389 (02)2401 106

На залиха

Cif PRO All Purpose Cleaner Brilliance Ocean, 5L

Cif PRO All Purpose Brilliance Ocean е пријатно парфимирано универзално средство за брзо и лесно секојдневно чистење на подови, ѕидови, бои, ламинат, пластика и други површини што се перат. Производот не треба да се плакне и содржи професионална формулација, дел од серијата Pro Formula.
Ова пакување содржи шише 5л.

Спореди

 

 

Back to Top
Product has been added to your cart