Пребарување

Потребна ви е помош? +389 (02)2401 106
Потребна ви е помош? +389 (02)2401 106

На залиха

TASKI Sani Cid, 5L

Концентрирано средство за чистење тоалети на база лимунска киселина за сите површини отпорни на киселини, во услови на тврда вода. Чисти и спречува таложење на каменец. Содржи коризивен инхиботор и може да се користи за употреба и за тоалети каде има хромирани и иноксирани елементи. Остава пријатен мирис.

Спореди

 

 

Back to Top
Product has been added to your cart