Пребарување

Потребна ви е помош? +389 (02)2401 106
Потребна ви е помош? +389 (02)2401 106

На залиха

LUCART Refill Id Af Spray FLORAL MEADOW, 100ml

REFILL LUC ID AF SPRAY FLORAL MEADOW (100ML) – 30 Days. Рефил за спреј озонирање floral meadow е микс од интензивни ноти на цвеќиња и билки. Се препорачува за употреба на пензионерски домови, спа центри и хотели, ресторани и продавници. Максимум 3.000 дози од еден кертриџ.

Спореди

 

 

Back to Top
Product has been added to your cart