Пребарување

Потребна ви е помош? +389 (02)2401 106
Потребна ви е помош? +389 (02)2401 106

На залиха

Cif PRO Stainless Steel & Glass Cleaner, 750ml

Cif Professional Stainless Steel Cleaner е безмирисна политура наменета за полирање на различни иноксни работни површини, фрижидери, лифтови, пултови. Отстранува нечистотија, мазници и отисоци од прсти за краток временски интервал оставајќи сјајна површина.

Спореди

 

 

Back to Top
Product has been added to your cart