Пребарување

Потребна ви е помош? +389 (02)2401 106
Потребна ви е помош? +389 (02)2401 106

На залиха

Cif PRO Furniture Polish, 750ml

Cif Professional Furniture Polish е професионален полар за дрво кој со својата уникатна мешавина на восоци ја отстранува прашината, трагите од прстите и дамките за помалку време со помалку напор. Средството остава длабок и долготраен сјај, идеален за полирање дрвени, винил, пластични, керамички и емајлирани облоги. Во својот состав содржи силикон и восок со професионална формулација, дел од палетата Pro Formula.
* Не е погоден за употреба на восочен мебел.
Ова пакување содржи шише од 750 мл.

Спореди

 

 

Back to Top
Product has been added to your cart