Пребарување

Потребна ви е помош? +389 (02)2401 106
Потребна ви е помош? +389 (02)2401 106

На залиха

Cif PRO Formula Washroom 2in1, 5L

Cif Professional Formula Washroom 2in1 е детергент кој ја отстранува нечистотијата, остатоците од сапун и трагите од бигор, оставајќи блескав сјај и долготрајна свежина. Погоден за чистење на кади, мијалници и други површини во санитарниот простор. Безбедно за употреба на пластика, хром и керамика.
* Производот не е погоден за употреба на мермерни и други површини отпорни на киселини.
Ова пакување содржи шише од 5л.

Спореди

 

 

Back to Top
Product has been added to your cart