Пребарување

Потребна ви е помош? +389 (02)2401 106
Потребна ви е помош? +389 (02)2401 106

На залиха

Domestos PRO Grout Cleaner, 750ml

Domestos grout Cleaner е отстранувач на мувла со формулација која има брзо дејство и густа структура кој средството го држи прилепено на вертикалните фуги и на тој начин лесно ги отстранува тврдоглавите дамки и бигорот.

Спореди

 

 

Back to Top
Product has been added to your cart