Пребарување

Потребна ви е помош? +389 (02)2401 106
Потребна ви е помош? +389 (02)2401 106

На залиха

Cif PRO Dishwash Extra Strong Lemon, 5L

Cif Dishwash Extra Strong Lemon е комплексен детергент наменет за рачно перење на рачен прибор, садови, чаши, тави, тенџериња. Брзо и ефикасно ќе го отстрани и одмасти вашиот прибор во кујната. Економичен производ во апликација.

Спореди

 

 

Back to Top
Product has been added to your cart