Пребарување

Потребна ви е помош? +389 (02)2401 106
Потребна ви е помош? +389 (02)2401 106

На залиха

Suma Calc D5, 5L

Концентриран киселински производ за редовна и периодична декалцификација на кујнска опрема, прибор, површини и машини за миење садови (bain marie, греачи, генератори за пареа, бокали за кафе и чај и останати места во кујните каде има бигорни наслаги)

Спореди

 

 

Back to Top
Product has been added to your cart