Пребарување

Потребна ви е помош? +389 (02)2401 106
Потребна ви е помош? +389 (02)2401 106

На залиха

Soft Care Sensisept H34, 1,3L

Soft care sensisept H34 е благ производ за миење раце и дезинфекција базиран на иновативен ситем на комбинација од сурфактанти и хлорхексидин диклуконат како главно бактерицидно средство

Спореди

 

 

Back to Top
Product has been added to your cart