Пребарување

Потребна ви е помош? +389 (02)2401 106
Потребна ви е помош? +389 (02)2401 106

На залиха

Soft Care Essence 5л

Нежен течен сапун за често миење раце и штитење на кожата.
Совршено ги отстранува нечистотиите, не ја нарушува природната pH вредност на кожата и остава пријатно чувство и мирис. Наменет е за секој диспензер за течен сапун.

Спореди

 

 

Back to Top
Product has been added to your cart