Пребарување

Потребна ви е помош? +389 (02)2401 106
Потребна ви е помош? +389 (02)2401 106

На залиха

LUX Soft Care 2in1 Intellicare, 1,3L

Soft Care Intellicare LUX 2in1 има повеќенаменска употреба како шампон за коса и гел за туширање, но истовремено и како сапун за раце. Идеален за користење во хотели, спа центри, фитнес центри, болници и социјални установи. Економично пакување од 1.3 литри со дозирање преку Intellicare диспензер од 1мл. и 2мл. по едно притискање…

Спореди

 

 

Back to Top
Product has been added to your cart