Пребарување

Потребна ви е помош? +389 (02)2401 106
Потребна ви е помош? +389 (02)2401 106

На залиха

OMO PRO Automat Color, 7KG

Omo Professional Automat Color 7kg. Е ефикасен прашкаст детергент за ткаенини во боја. Содржи ензими за ефикасно отстранување на дамките. Погоден е за перење на сите видови ткаенини освен волна и свила.

Спореди

 

 

Back to Top
Product has been added to your cart