Пребарување

Потребна ви е помош? +389 (02)2401 106
Потребна ви е помош? +389 (02)2401 106

На залиха

LUCART Refill Id Af Spray SUMMER FRUITS, 100ml

REFILL SPRAY SUMMER FRUITS 100ml. Рефил за спреј озонирање summer fruits е микс од цитрусни овошја, со додаток на манго и праска. Се препорачува за употреба на пензионерски домови, училишта, градинки, канцеларии, казина, болнички установи, ресторани и продавници. Максимум 3.000 дози од еден кертриџ.

Спореди

 

 

Back to Top
Product has been added to your cart