Пребарување

Потребна ви е помош? +389 (02)2401 106
Потребна ви е помош? +389 (02)2401 106

На залиха

Good Sense Mandarine, 500ml

Good sense освежувачите за воздух веднаш ги неутрализираат непријатните мириси и оставаат пријатна арома за подобрување на мирисот во секоја просторија. Достапен во повеќе ароми: cursair, marine, magnolia & mimosa, mandarine, toscane.

Спореди

 

 

Back to Top
Product has been added to your cart