Пребарување

Потребна ви е помош? +389 (02)2401 106
Потребна ви е помош? +389 (02)2401 106

На залиха

LUCART Refill Id Af Spray SPRAY SEA BREEZE, 100ml

REFILL LUC ID AF SPRAY SEA BREEZE (100ML) – 30 Days.Рефил за спреј озонирање sea breeze е микс од сандолово дрво и додаток на нежна нота од цитрусни тонови. Се препорачува за употреба на аеродроми, спортски центри, ресорти, кафе барови, работни простории. Максимум 3.000 дози од еден кертриџ.

Спореди

 

 

Back to Top
Product has been added to your cart