Пребарување

Потребна ви е помош? +389 (02)2401 106
Потребна ви е помош? +389 (02)2401 106

На залиха

Coccolino PRO Spring Freshness, 5L

Coccolino professional active spring е омекнувач кој дава пријатен мирис, флексибилност и мекост на ткаенините. Спречува насобирање на статички електрицитет, ги омекнува ткаенините и го олеснува пеглањето.

Спореди

 

 

Back to Top
Product has been added to your cart