Пребарување

Потребна ви е помош? +389 (02)2401 106
Потребна ви е помош? +389 (02)2401 106

На залиха

ClearKlens Plus VH5, 20L

ClearKlens Plus се применува во апликации за чистење со општа намена во фармацевтската, козметичката и индустријата за медицински канабис. Високо концентриран , неутрален, пенлив детергент.

Спореди

 

 

Back to Top
Product has been added to your cart