Пребарување

Потребна ви е помош? +389 (02)2401 106
Потребна ви е помош? +389 (02)2401 106

На залиха

Cif Pro Cream Lemon, 2x5L

Cif Professional Cream Lemon течен абразив без микро честички. Наменет за употреба во кујни и тоалети за чистење на сите видови површини без гребење, како на пример инокс, керамика, тави, тенџериња, умивалници. Отстранува и закоравени нечистотии од храна, мрснотии, остатоци од сапун и каменец. Остава пријатен мирис на лимон.

Спореди

 

 

Back to Top
Product has been added to your cart