Пребарување

Потребна ви е помош? +389 (02)2401 106
Потребна ви е помош? +389 (02)2401 106

На залиха

Cif PRO Cream Lemon 2x5L – Крем за чистење со природни микрочестички

Cif Professional Formula Cream Cleaner е повеќенаменско средство со милиони природни честички за чистење кое нуди одлични перформански на тврдоглави дамки без да ги оштети деликатните површини. Може да се користи како средство за чистење кујна – рингли, мијалници, кујнски плочки или како средство за чистење на бања – кади, мијалници и плочки. Постигнува одлични резултати на изгорена храна, тврдоглава маст, нечистотија од сапуница и бигор. Идеален за керамика, емајл, пластика, нерѓосувачки челик и керамика. Ова пакување содржи 2 шишиња х 5л.

Спореди

 

 

Back to Top
Product has been added to your cart