Пребарување

Потребна ви е помош? +389 (02)2401 106
Потребна ви е помош? +389 (02)2401 106

На залиха

Cif PRO Kitchen Descaler, 2L

Професионалното средство за отстранување бигор од кујнската опрема и прибор, а во исто време ги осветлува досадните метални површини, правејќи ги сјајни. Идеален за употреба на бен марии, котли, пареа, урни за чај и кафе и во машини за миење садови, како и околу чешми и мијалници. Безбедно во употреба поради некорозивна формулација.

Спореди

 

 

Back to Top
Product has been added to your cart