Пребарување

Потребна ви е помош? +389 (02)2401 106
Потребна ви е помош? +389 (02)2401 106

На залиха

Vileda SuperMop сет, 140cm/ 10L

Vileda SuperMop е компактен систем за употреба на мали подни површини во кафулиња, ресторани, хотели, кантини, бањи и многу други места.

SuperMop – Кофа 10 лит со овален цедач за крпа
SuperMop – Сина антибактериска мопа со глава со додаток на сребро нитрат. Висока антибактерицидна заштита за фрекветна употреба. Крпата не замирисува
SuperMop – Стап за мопа 140см
Рачка за метла 138цм (Broom) – Пластична рачка за метла со навртка за метла Eco Broom

Спореди

 

 

Back to Top
Product has been added to your cart