Пребарување

Потребна ви е помош? +389 (02)2401 106
Потребна ви е помош? +389 (02)2401 106

На залиха

Vileda Pur-Active сунѓер

Pur-Active сунѓер (зелен). Специјална абразивна технологија, лесно отстранува мрсно и запечено. Нежен и не оштетува површини од емајл и санитарии. Димензии 7х15х4,5цм. (пак.10/1)

Спореди

 

 

Back to Top
Product has been added to your cart