Пребарување

Потребна ви е помош? +389 (02)2401 106
Потребна ви е помош? +389 (02)2401 106

На залиха

Vileda NanoTech micro крпа, 38х40cm

NanoTech micro – крпа од неткаен микрофибер. Антибактериска со влакна Micro Evolution технологија од сребро нитрат (не се замирисува). Димензија 38х40см. (Пак.5/1)

Спореди

 

 

Back to Top
Product has been added to your cart