Пребарување

Потребна ви е помош? +389 (02)2401 106
Потребна ви е помош? +389 (02)2401 106

На залиха

Vikan четка за цевки средно тврда, Ø20mm/200mm

Четка за цевки со флексибилна рачка Ø20 mm, 200 mm средно тврда. Оваа многу моќна четка е дизајнирана за чистење на цевките кои се наоѓаат во млекарите и пиварниците.

Спореди

 

 

Back to Top
Product has been added to your cart