Пребарување

Потребна ви е помош? +389 (02)2401 106
Потребна ви е помош? +389 (02)2401 106

На залиха

Vikan хигиенски ѕиден носач, 420mm

Vikan хигиенски ѕиден носач 420мм. Хигиенски, модуларен ѕиден држач кој обезбедува флексибилно решение за складирање на вашиот алат и прибор за чистење во која било област на вашата локација. Шината лесно се прицврстува на 4-те ѕидни носачи со лизгање од десната или левата страна.

Спореди

 

 

Back to Top
Product has been added to your cart