Пребарување

Потребна ви е помош? +389 (02)2401 106
Потребна ви е помош? +389 (02)2401 106

На залиха

Vikan ултра хигиенска рачка, Ø32mm/1300mm

Vikan ултра хигиенска рачка 1300мм. Намалете го ризикот од вкрстена контаминација со лесна, цврста ултрахигиенска рачка која нема пукнатини каде што може да се сокријат бактериите. Дизајниран со вертикални гребени и мат финиш што обезбедува подобрено држење – дури и со мрсни раце.

Спореди

 

 

Back to Top
Product has been added to your cart