Пребарување

Потребна ви е помош? +389 (02)2401 106
Потребна ви е помош? +389 (02)2401 106

На залиха

Vikan рачна четка средна, 260mm

VIKAN рачна четка средна 260 mm – (достапни бои зелена, сина, црвена, бела, жолта). Оваа ергономска, лесна Utility четка е дизајнирана да ја крева раката на корисникот од површината за чистење, намалувајќи го ризикот од повреда. Идеален за чистење на мали површини, како што се маси, тави и даски за сечење.

Спореди

 

 

Back to Top
Product has been added to your cart