Пребарување

Потребна ви е помош? +389 (02)2401 106
Потребна ви е помош? +389 (02)2401 106

На залиха

Soft Care Plus Foam H42, 1,3L

Soft Care Intellicare Plus Foam е ефикасна антибактерицидна мултифункциска пена сапун без мирис на база на млечна киселина. Идеален за користење во хотели, спа центри, фитнес центри, болници и социјални установи, кујни, производства за храна, училишта, градинки, канцеларии итн… Економично пакување од 1.3 литри со дозирање преку Intellicare диспензер од 0.4мл. по едно притискање или 3.250 дозирања од еден кертиџ.

Спореди

 

 

Back to Top
Product has been added to your cart