Пребарување

Потребна ви е помош? +389 (02)2401 106
Потребна ви е помош? +389 (02)2401 106

На залиха

Room Care Cream R7, 500ml

Крем детергент за генерално чистење на емајлирани површини во тоалети (умивалник, када за туширање, бидеа, тоалетни школки и уринарници и слични површини). Не абразивно дејство и ефикасна формулација.

Спореди

 

 

Back to Top
Product has been added to your cart