Пребарување

Потребна ви е помош? +389 (02)2401 106
Потребна ви е помош? +389 (02)2401 106

На залиха

LUX Soft Care 2in1 Hair and Body Shampoo, 5L

Soft Care Lux 2in1 Наливен шампон за коса и гел за тело 2-во-1. Високо квалитетен производ од програмата на LUX. Содржи хумектанти за омекнување на кожата. Може да се користи во секојдневната хигиена во хотели, фитнес и спа центри, салони за масажа, како и за домашна употреба.

Спореди

 

 

Back to Top
Product has been added to your cart