Пребарување

Потребна ви е помош? +389 (02)2401 106
Потребна ви е помош? +389 (02)2401 106

На залиха

Kristalle VB79, 20L

Kristalle VB 79 е ниско пенлив адитив базиран на сурфактанти кој лесно се плакне. Се употребува за да се подобрат перформансите на пероцетната киселина во сите операции на чистење вклучувајќи и CIP чистење.

Спореди

 

 

Back to Top
Product has been added to your cart