Пребарување

Потребна ви е помош? +389 (02)2401 106
Потребна ви е помош? +389 (02)2401 106

На залиха

Cif PRO Power Cleaner Degreaser Concentrate, 5L

Cif Professional Power Cleaner Degreaser ефикасно ја чисти мрснотијата и нечистотијата во кујните. Без мирис и безбеден за алуминиум. Соодветен за употреба на повеќе површини и прибор во кујната како на пример подови, зидови, хауба, фритези, прибор, тавчиња, одводи, шпорети и др. опрема

Спореди

 

 

Back to Top
Product has been added to your cart