Пребарување

Потребна ви е помош? +389 (02)2401 106
Потребна ви е помош? +389 (02)2401 106

На залиха

Cif PRO Power Cleaner Degreaser, 5L

Cif Professional Power Cleaner Degreaser е концентрат кој брзо ги раствора маснотиите и нечистотијата. Не содржи парфем и е безбедем за алуминиум. Погоден за повеќето кујнски површини како кујнски прибор, тенџериња, тави, шпорети, аспиратори, филтри, подови, ѕидови, врати и одводи. Содржи професионална формулација, дел од палетата Pro Formula.
Ова пакување содржи шише 5л.

Спореди

 

 

Back to Top
Product has been added to your cart