Пребарување

Потребна ви е помош? +389 (02)2401 106
Потребна ви е помош? +389 (02)2401 106

На залиха

Cif PRO 2in1 Kitchen Cleaner Disinfectant , 750ml

Cif Professional 2in1 Kitchen Cleaner Disinfectant е високо концентрирано средство за дезинфекција и едностепено чистење на кујната и сите површини во просториите за храна. Делува ефикасно против широк спектар на микроорганизми во сите водени услови и ги пресекува маснотиите и нечистотијата од исушената храна. Погоден за употреба на сите материјали кои најчесто се среќаваат во кујната. Овој производ е без мирис, што го прави совршен за оние со чувствителна кожа или алергии на мириси.
Ова пакување содржи шише од 750 мл.

Спореди

 

 

Back to Top
Product has been added to your cart