Пребарување

Потребна ви е помош? +389 (02)2401 106
Потребна ви е помош? +389 (02)2401 106

На залиха

Vileda микрофибер ПВА крпа, 35x38cm

Микрофибер ПВА крпа. Од ткаено влакно обложено со ПВА за супериорно чистење и перформанси. Висок квалитет. Лесно се плакне и лено излегуваат честиците кога се исплакнува. Димензии 35х38цм (пак.5/1)

Спореди

 

 

Back to Top
Product has been added to your cart