Пребарување

Потребна ви е помош? +389 (02)2401 106
Потребна ви е помош? +389 (02)2401 106

На залиха

Vikan надворешна четка за цевки, Ø55mm/360mm

Надворешна четка за цевки средно тврда Ø55 mm, 360 mm, четка дизајнирана за чистење на цевки од надворешната страна. Лесно ја прилагодува формата на главата според димензиите на цевките кои треба да се чистат и кои имаат надворешен дијаметар до 100 mm. Достапна е во сина, жолта, зелена, црвена, бела и црна.

Спореди

 

 

Back to Top
Product has been added to your cart