Пребарување

Потребна ви е помош? +389 (02)2401 106
Потребна ви е помош? +389 (02)2401 106

На залиха

Vikan кофа, 12L

VIKAN кофа 12 литри – сина (достапни бои зелена, сина, црвена, бела, жолта) Оваа наградувана кофа е идеална за транспорт на хемикалии за чистење со топла и ладна вода. Има излив кој не дозволува капење, зафат за раката што се крева од основата и цврста рачка од не’рѓосувачки челик. Исто така е калибриран за различни мерни единици. Рамната страна спречува истурање и корпата има свој посебно дизајниран држач за да се закачи на ѕид, 16200, за полесно складирање.

Спореди

 

 

Back to Top
Product has been added to your cart