Пребарување

Потребна ви е помош? +389 (02)2401 106
Потребна ви е помош? +389 (02)2401 106

На залиха

LUCART Econatural 23J

Двослојна високо квалитетна рециклирана целулозна тоалетна хартија, перфорирана со димензии на лист 9.1х23см. со 826 листа на една ролна и должина од 190 метри; 6 ролни во пакување; EcoLabel сертификат. Сертификат за дерматолошки безбеден производ.

Спореди

 

 

Back to Top
Product has been added to your cart